Spark Evo

25. 2. 2012 | 0 komentářů | tisk

spark2-smallNa letošní sezonu jsme s tátou pořídili nové nářadí pro kategorii F3A, ve které bych chtěl letos absolvovat několik málo závodů. Jedná se o poslední verzi špičkově létajícího SPARKa Evo I od firmy Krill-model. Bude osazen komponenty firem Jeti model, Hacker motor a JR. Model bude pohánět motor Hacker C50–14 XL Competition, regulovaný bude zbrusu novým regulátorem MEZON opto 135, osazen bude servy JR, pohonným akumulátorem bude deseti článek Li-po od firmy Hacker a vše bude řízeno systémem Duplex EX. Nemůžu se dočkat, až bude model hotov a já se budu moci vrhnout na létání a porovnat jeho vlastnosti s doposud provozovaným INTEGRALem od ARF Composite. Závěrem bych chtěl poděkovat firmě Hacker motor za poskytnutí špičkového vybavení a taktéž firmě Jeti, které děkuji za spolupráci a podporu díky které, se vlastně spolupráce s HACKER započala. Vše se „upeklo“ na letošním veletrhu v Norimberku.

spark1-smallspark4-small spark3-small

««« Předchozí text: PF 2012 Následující text: Jeti DC-16 »»»

kouř

Komentáře k textu

Přidat nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Nelze přidávat nové komentáře.
Aktuality
24.5.2013: Kromě dvou novinek na úvodní stránce jsem doplnil kalendář akcí, na které se chystáme, a do galerie jsem přidal fotky našeho Sbacha :-)
25.2.2012: Doplnil jsem seznam akcí na které se chystám v tomto roce. Kvůli studiu na VŠ budu muset některé akce vynechat :-(
20.6.2011: Včera jsem se vrátil z mého premiérového závodu EAC v kategorii Internacional v Polsku. Bylo z toho nakonec slušné osmé místo. V pátek vyrážím do německého Pockingu, tak držte palce.
16.1.2011: Aktualizován seznam akcí, na které se chystám v roce 2011. Více aktualit
Nové komentáře
Matěj
[1] Stejný setup se používá do Thundera od Krilla ale aspoň je ten Yak krásně živej a neschází výkonu :-)...
Štefan
to je skor setup do 2m elektra ako 1,8 nie?...
Zuzka
povedené videjko ;-)...
Copyright 2010 Matěj Šteigl | Kontakt: m.steigl@seznam.cz | Webdesign / Tvorba www stránek: PROGRA.cz