Jeti DC-16

3. 3. 2012 | 0 komentářů | tisk

vysilac2-smallV pondělí táta přivezl nový vysílač DC-16 od Jeti model. Na první pohled tento vysílač zaujme zejména neuvěřitelně precizním zpracováním a použitými materiály. V dnešní době vůbec není obvyklé, aby byl vysílač kompletně vyroben z kovu. Díky voleným materiálům vysílač nemá možnost nikterak vrzat a vydávat různé pazvuky jako někteří konkurenti, rozhodně nemáte pocit, že by mělo něco každou chvílí odpadnout. Dosti už bylo hodnocení stavby vysílače, těžko budete hledat lépe zpracovaný vysílač.

Po zapnutí se rozsvítí velký podsvícený displej, který disponuje velmi jemným rozlišením. Nejen díky displeji ale také díky povedenému softwaru je na vysílači radost programovat. Ten samý den co vysílač taťka přivezl od kluků z Jeti, jsme ho šli vyzkoušet do haly. Musím uznat, že jsem si na vysílač neskutečně rychle zvyknul a jeho ergonomie mi prostě sedla. Při nejbližší příležitosti ho vyzkouším na svém elektrickém Yaku 55. Závěrem bych pochválil velmi zdařilý pult, do kterého je vysílač vsazen, je pohodlný, pěkný a opět precizně zpracovaný. Tímto bych chtěl poděkovat firmě Jeti za poskytnutí naprosto špičkového vysílače.
vysilac4-smallvysilac3-smallvysilac1-small

««« Předchozí text: Spark Evo Následující text: První letošní létání »»»

kouř

Komentáře k textu

Přidat nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Nelze přidávat nové komentáře.
Aktuality
24.5.2013: Kromě dvou novinek na úvodní stránce jsem doplnil kalendář akcí, na které se chystáme, a do galerie jsem přidal fotky našeho Sbacha :-)
25.2.2012: Doplnil jsem seznam akcí na které se chystám v tomto roce. Kvůli studiu na VŠ budu muset některé akce vynechat :-(
20.6.2011: Včera jsem se vrátil z mého premiérového závodu EAC v kategorii Internacional v Polsku. Bylo z toho nakonec slušné osmé místo. V pátek vyrážím do německého Pockingu, tak držte palce.
16.1.2011: Aktualizován seznam akcí, na které se chystám v roce 2011. Více aktualit
Nové komentáře
Matěj
[1] Stejný setup se používá do Thundera od Krilla ale aspoň je ten Yak krásně živej a neschází výkonu :-)...
Štefan
to je skor setup do 2m elektra ako 1,8 nie?...
Zuzka
povedené videjko ;-)...
Copyright 2010 Matěj Šteigl | Kontakt: m.steigl@seznam.cz | Webdesign / Tvorba www stránek: PROGRA.cz